​ 
سابلیمینال چیست؟


​​​​​​​

سابلیمینال در لغت به معنای زیرآستانه است و سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان به پیام هایی گفته میشود که پایین تر از آستانه آگاهی ما قرار دارد.
پیام های پنهان در واقع تاکییدات پنهانی هستند که پایین تر از سطح آگاهی ما قرار دارند و در واقع ذهن تحلیلگر یا همان ذهن خودآگاه ما قادر به فهم آنان نیست در نتیجه ذهن خودآگاه را دور زده و مستقیما وارد ناخودآگاه میشوند و دستورات را پیاده سازی میکنند
این پیام ها به واسطه همکاری روانشناسان و آهنگسازان خبره ساخته شده اند و توسط علم فیزیک-روانشناسی-پزشکی تایید شده است.
در واقع سابلیمینال نوعی از تلقین درمانی و خودهیپنتیزمی است.
در تلقین درمانی معمولا طبق یک یا چند روش خاص افکار-احساسات-باورها و رفتارهای شخص را کنترل و هدایت میکنند.
یکی از روش های تلقین درمانی، هیپنوتیزم است که توسط روانشناسان و روانپزشکان برای تغییر باورهای فرد انجام میگیرد.
سابلیمینال نوعی از تلقین درمانی به روش خودهیپنوتیزمی است که پیام هایی پایینتر از آستانه شنوایی و دیداری به همراه امواج مغزی مخصوص، به ذهن شما وارد شده و عمیقترین باورهای شما را تغییر میدهد و شما را خیلی سریع تر از هر روش دیگری در مسیر خواسته هایتان قرار میدهد.
طبق آزمایشهایی ثابت شده که ژنتیک ما توسط ناخودآگاه ما کنترل میشود در نتیجه میتوان از سابلیمینال برای تغییرات ظاهری و درمان بیماری های ژنتیکی و غیرژنتیکی استقفاده کرد.
 

اولین چیزی که باید از سابلیمینال درک کنیم این است که حتی اگر به دنبال آن نباشیم نمیتوانیم به صورت آگاهانه این محرک های زیر آگاهی را درک کنیم.در نتیجه چه بخواهید چه نخواهید با گوش دادن به سالیمینال مسیج پبام ها و دستورات آن را به صورت ناخودآگاه دریافت میکنید و ذهن شما آنرا پیاده سازی میکند.

دومین نکته در مورد پیام های پنهان این است که با این روش میشود افراد را وادار به کارهایی کرد که قبلا انجام نمیداده و یا ژنتیک را کنترل کرد و یا تغییر داد همچنین میتوان ارتعاش افکار را در مسیر تحقق اهداف و آرزوها قرار داد.
 
نحوه کار با پیام های سابلیمینال
​​​​​​​​​​​​​​
ذهن ما از دو قسمت متقابل تشکیل شده است: خودآگاه و ناخودآگاه. ذهن آگاه ما به ما امکان کنترل اجرایی ذهن ما را می دهد. با آگاهی ، می توانیم با آگاهی فکر کنیم ، قضاوت کنیم ، احساس کنیم و تجربه کنیم.ذهن آگاه ما منطقی است وقتی دستوری به او میدهیم که فی الواقع وجود ندارد طبق منطق خود آن را رد میکند و چیزی به ناخوداگاه نمیفرستد به همین دلیل پیام های چنهان معمولا پایینتر از سطح آگاهی ضمیرخودآگاه قرار میگیرند و ذهن خوداگاه قادر به تحلیل آنها نیست در نتیجه نمیتواند آنهارا تحلیل کند و پیام های پنهان مستقیما وارد ضمیرناخوداگاه میشوند و اجرا میشوند.

اصطلاح "ناخودآگاه" که توسط فروید رواج یافته است ، به بخشی از ذهن ما گفته می شود که زیر سطح آگاهی آگاهانه عمل می کند. آن را به عنوان یک مخفیگاه مخفی برای خواسته ها ، انگیزه ها و تجربیات گذشته خود که خارج از آگاهی آگاهانه ما وجود دارد ، تصور کنید.
 
آنچه واقعاً جذاب است این است که رفتار ناخودآگاه ما همیشه به طور خودکار عمل میکند. ضمیر ناخودآگاه ما هنگام پردازش اطلاعات از هوشیاری قدرتمندتر است: ضمیر ناخودآگاه قادر است 20000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند ، در حالی که آگاهی می تواند همزمان فقط با 7 ± 2 بیت اطلاعات کار کند

در طول روز ، آیا از هر بار دم و بازدم مطلع هستید؟ یا از هر قدمی که برمی دارید تا نیفتید؟ این فکر ناخودآگاه برای شماست. پیام های پنهان ذهن ناخودآگاه ما را مجذوب خود می کنند. آنها از طریق فرایندی کار می کنند که در آن محرکهای حسی خارجی برای تحریک واکنشها کار می کنند بدون اینکه ما سیگنالها را متوجه شویم.
 
انواع پیام های پنهان

_ پیام های صحیح شنیداری


پیام هایی که توسط یک صدای پوشاننده مانند صدای آب پوشیده شده هستند.
پیام های غیرقابل شنیدن پیام های کم حجم هستند که در پرونده های صوتی بلندتری وارد می شوند تا شنیده نشوند
یا اینکه آهنگ به عقب برگردانده شده و بازهم ذهن خوداگاه قادر به فهم آن نیست پس مطمئنا مستقیما به ضمیرناخوداگاه میرسد و دستورات پیاده سازی میشوند.
 
_ پیام های تصویری


​​​​​​​
​​​​​​​

یا سابلیمینال فلش که در مدت زمان کوتاهی کمتر از صد میلی ثانیه چشمک زد و خودآگاه یا همان ذهن تحلیلگر ما قادر به فهم آنان نیست.
 

 
در نتیجه میتوان گفت فایل های سابلیمینال ریشه ای کاملا علمی دارند و در حقیقت به شما این امکان را میدهند که با استفاده از قدرت ذهن خود،تغییرات دلخواهتان را در بدن،شخصیت و باورهای خود ایجاد کنید و خیلی سریع تر از روند طبیعی اهدافتان را خیلی سریع برای همیشه محقق کنید.

 


رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش