نحوه ی استفاده از سابلیمینال
 
 
 

_ سابلیمینال را میتوانید در طول روز استفاده کنید و از از آنجایی که این سابلیمینال نیاز به دقت و تمرکز ندارد میتوانید در حین انجام کارهای روزانه خود آن را گوش دهید.
_ سابلیمینال را روزانه بین 1 تا 2 ساعت گوش کنید(حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت)
_بین استفاده از سابلیمینال های مختلف حتما نیم ساعت فاصله بگذارید.
_ سابلیمینال های مربوط به بالانس کردن کامل چاکراها و شتاب دهنده را قبل یا بعد از همه ی سابلیمینال های استفاده کنید.
_ روزانه حتما 8 تا 10 لیوان آب مصرف کنید.
_احساس تشنگی و وسردرد و ( یکسری علائم مانند گزگزشدن-داغ شدن و سوزش یا خارش که معمولا برای سابلیمینال های زیبایی و درمانی است) از علائم نتیجه گیری است.
_به دلیل وجود ضربه های دوگوشی حتما از هندزفری که گوش چپ و راست آن سالم و مشخص(چون به هر گوش یک موج مغزی خاص وارد میشود هندزفری شما باید حتما سالم و مشخص باشد گوش چپ و راست آن کدام است،درغیر این صورت عملکرد سابلیمینال را مختل میکند.) باشد یا هدفون مناسب استفاده کنید.
_در هنگام انجام کارهایی که نیاز به تمرکز بالا دارند مثل رانندگی به هیچ وجه گوش ندهید.
_فقط سابلیمینال هایی که در توضیحات آن گفته شده است میتوانید در هنگام مطالعه و درس خواندن استفاده کنید مابقی تمرکز و هوشیاری شما را کاهش میدهد.
_ به دلیل وجود ضربه های دوگوشی از استفاده از سابلیمینال در هنگام خواب خود داری کنید زیرا کیفیت خواب شما را کاهش میدهد و بعد از بیداری دچار سردرد میشوید.
_بهترین زمان گوش دادن به سابلیمینال قبل خواب یا بعد از بیدار شدن است(چون در این دو زمان ذهن انسان در وضعیت آلفا است و ارتباط میان خودآگاه و ناخودآگاه به بالاترین حد خود میرسد و اگر در این دو زمان گوش کنید خیلی سریع تر نتیجه میگیرید.)
_شکرگزاری کنید.
_حتما تغییراتی را که میخواهید به طور مرتب و روزانه بنویسید (هر روز یا هر شب راس یک ساعت مشخص در حالت تمرکز یا در حالی که به سابلیمینال گوش میدهید تغییرات دلخواهتان را با فعل مثبت و فعل مضارع به تعداد معینی روی کاغذ بنویسید—مثلا اگر سابلیمینال پوست سفید استفاده میکنید 50 بار پشت سر هم  بنویسید پوست من الان بسیار سفید است یا خدایا شکرت من پوستم خیلی سفید شده است—به هیچ وجه هم فعل منفی به کار نبرید—مثلا بنویسید پوست من سفید شده است،ننویسید پوست من سبزه نیست—اگر از فعل منفی استفاده کنید چون ضمیر ناخوداگاه فعل منفی را متوجه نمیشود و طبق مثال گفته شده جای روشن شدن پوستتان تیره میشود)تعداد در طول مدت استفاده از سابلیمینال حتما باید ثابت باشد.
_تجسم داشته باشید (خودتان رو در حالتی تصور کنید که میخواهید به وجود بیاید(مثلا اگر شما سبزه هستید تصور کنید در همین لحظه پوستتان به روشن ترین حالت ممکن درامده است))در طول روز حداقل 10 دقیقه برای اهدافتان تجسم داشته باشید.
_حساسیت نسبت به نتایج روند را کند و مقاومت ذهن رو شدید میکند (به هیچ وجه هر روز و هر لحظه خودتان را در آینه نگاه نکنید،عکس نگیرید، از اطرافیانتان نپرسید چه تغییری کردم_به ازای هر 5 ثانیه نگاه کردن به آینه تاثیر حدود 50 ساعت گوش دادن به سابلیمینال شما رو از بین میبرد(علت آن است که وقتی سابلیمینال استفاده میکنیدئر حقیقت تمایل دارید وضعیت فعلی شما تغییر کند دحالی که وقتی به آینه نگاه میکنید یا عکس میگیرید یا از بقیه میپرسید ذهن خوداگاهتان پیام های زیادی را من باب عدم تغییر به ناخوداگاه میفرستد و به همین دلیل نتیجه گیری از سابلیمینال به تعویق می افتد چرا که مقاومت ذهن خودآگاه بیشتر میشود.)پس قبل از شروع سابلیمینال یکبار عکس بگیرید و هر 10 روز یکبار دوبار عکس بگیرید یا در آینه نگاه کنید.
_ هرچقدر باور کمتری نسبت به نتیجه گیری با سابلیمینال و ایجاد تغییرات دلخواه خود داشته باشید مقاومت ذهن شما بیشتر میشود.
_تایم نتیجه گیری افراد بسته به مقاومت ذهن افراد متفاوفت است ولی معمولا بین یک تا 6 ماه دوره تکمیل میشود و نتایج نهایی میشود.
_اگر بعد از 21 روز استفاده مدوام نتیجه و تغییری حاصل نشد علت میتواند یکی از دو مورد زیر باشد :
 1) یا چاکراها نامتعادل و یا بسته اند مخصوصا چاکرای تاج که نتیجه گیری را کند میکنند.
2)ذهن مقاومت شدیدی دارد.
حال برای هر دو مورد راه حل وجود دارد
برای مورد اول به تست چاکراهای وبسایت مراجعه کنید و اگر چاکراهای شما بسته یا نامتعادل بودند آلبوم بالانس کامل چاکراها را مورد استفاده قرار دهید و نتایج از روز هفتم استفاده از سابلیمینال بالانس چاکراها دریافت میکنید.
برای مورد دوم آلبوم شتابدهنده ی پیام های پنهان موجود در سایت را خریداری و یک ساعت قبل یا بعد از همه ی سابلیمینال های استفاده کنید این آلبوم مقاومت ذهنی شما را از بین میبرد و روند نتیجه گیری را افزایش میدهد و سرعت نتیجه گیری از سابلیمینال ها را چندین برابر سریعتر میکند
_ایمان داشته باشین حتما تغییرات دلخواهتان در کوتاه ترین زمان ممکن به وجود می آیند.
_کسانی که اجازه استفاده از سابلیمینال های دارای امواج مغزی را ندارند:
افراد زیر16 سال
افرادی که دارای مشکلات مغزی مثل صرع و یا بیماری های روانی هستند
زنان باردار و شیرده
افرادی که سکته ی مغزی یا قلبی کرده اند
افرادی که مشکل قلبی شدید دارند
افرادی که داروی مربوط به اعصاب یا آرامبخش مصرف میکنند(این افراد فقط امواج مغزی را به صورت درست دریافت نمیکنند ولی در دریافت پیام های پنهان موفق هستند)
افرادی که مشکلات بالا را دارند میتوانند با مراجعه به ادمین ثبت سفارش،سفارش سابلیمینال های عمومی بدون امواج دهند،هزینه ی سابلیمینال های عمومی بدون امواج 10 هزارتومان از قیمت سابلیمینال
 عمومی بیشتر است.​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش